Služby agentury

Full Party Servis své služby rozšiřuje již od roku 1998. Od té doby získal profesionální zkušenosti a rozšířil svoji nabídku služeb na maximum. Díky tomu může nyní nabízet agenturní služby, které bez problému zrealizují každou vaši akci.

Proč oslovit FULL PARTY SERVIS?

  • Žádné agenturní poplatky
  • Využití vlastní techniky
  • Dokonalá koordinace akcí
  • Mnohaleté zkušenosti
  • Profesionální přístup

Díky velkému množství techniky a vybavení, které vlastníme, zajistíme pro vaší akci vše potřebné a ve většině případů nemusíme pro spolupráci oslovovat další partnery. Proto při spolupráci s námi ušetříte agenturní poplatky, které se pohybují v desetitisících. Běžné agentury akce pouze koordinují a nevlastní žádné vybavení - žijí díky provizím, které získávají za zprostředkování subdodavatelů.

služby

Pro vaši akci zajistíme vše, abyste vy i vaši hosté byli maximálně spokojeni. Nechte organizaci a zařizování na nás a užijte si příjemný den se svými hosty na profesionálně připravené akci. Na naši práci se spoléhají rodiny, firmy i nadnárodní společnosti, pro které pravidelně připravujeme technické zázemí, catering i program.

Pokud plánujete akci a hledáte agenturní podporu, která by vám zajistila plynulý průběh, kontaktujte nás, připravíme vám nezávislou nabídku a postaráme se o zrealizování vašich představ.

Půjčovna
Nejžádanější produkty
Párty stan 10x5m 7900 Kč / den
Party stan 6x3m 2600 Kč / den
POTŘEBUJETE PORADIT?
help
777 730 718