Párty stany a další služby

Potřebujete kvalitní zastřešení pro vaši párty nebo firemní akci? Full Party Servis vám zajistí zastřešení přesně na míru. Pronájem, prodej i půjčovna party stanů – vybere si opravdu každý. Napište nám nezávaznou poptávku a my vám obratem navrhneme nejvhodnější řešení a zašleme cenovou kalkulaci. Zajišťujeme stany pro celou Českou republiku.

párty stan

Využití párty stanů

Párty stany jsou ideálním řešením pro všechny akce konané pod širým nebem. V létě zajistí stín a ochranu proti dešti, v zimě krytý vyhřívaný prostor. Nejčastěji se tento typ přístřeší používá pro firemní akce, teambuildingy, family days, dny otevřených dveří, podnikové večírky a výročí, školení, módní přehlídky, svatby, rauty, ochutnávky, výstavy, veletrhy, sportovní a městské akce, rodinné oslavy a řadu dalších příležitostí.

Proč párty stany od Full Party Servis?

  • Stany jsou typu Eschenbach od renomovaného německého výrobce.
  • Konstrukce stanu je z duralových eloxovaných profilů s ocelovými spojovacími prvky, které jsou žárově zinkovány.
  • Opláštění je z ohnivzdorné, nepromokavé polyesterové textilie a je světlopropustné.
  • Stany jsou dodávané vždy čisté a v perfektním technickém vztahu.
  • Party stany splňují českou technickou normu ČSN EN 13782 pro prostředky lidové zábavy, stany, bezpečnost.
  • Pojištění odpovědnosti z podnikatelské činnosti je naší firmou sjednané na 5 000 000 Kč.
  • Samozřejmostí je doplňkové vybavení stanu (podlaha, koberce, pivní sety, bistro stolky, pódium, plynové ohřívače, osvětlení, klimatizace, ...).
  • Možnost zajištění cateringu či doprovodného programu.
  • Poskytujeme kompletní agenturní činnost.

Pronájem párty stanů

Veškeré typy party stanů – profi party stany (velkokapacitní) i nůžkové party stany, které naleznete v naší nabídce, vám pronajmeme včetně kompletního servisu, do kterého patří doprava na místo, montáž, servis (při dlouhodobých pronájmech), demontáž a následné doprava zpět.

Půjčovna párty stanů

Půjčovna party stanů nabízí především stany menších rozměrů - nůžkové (rychlorozkládací) party stany, které si sami, po našem detailním zaškolení, můžete postavit prakticky kdekoliv. Stany i ostatní příslušenství lze vyzvednout v naší provozovně po předchozí domluvě takřka kdykoliv.

Prodej párty stanů

Pokud potřebujete party stan pravidelně a často, pak právě pro vás je určen prodej party stanů. Nejprodávanější jsou stany menších rozměrů – nůžkové stany, ale není výjimkou ani prodej velkokapacitních party stanů. Celou nabídku naleznete zde, a pokud máte individuální přání, neváhejte nás kontaktovat.

Půjčovna
Nejžádanější produkty
Párty stan 10x5m 7900 Kč / den
Party stan 6x3m 2600 Kč / den
POTŘEBUJETE PORADIT?
help
777 730 718