Naše Vinotéka - FULL PARTY SERVIS

vinotéka

Díky létům praxe v oblasti cateringu jsme získali kontakty na výborné a především prověřené moravské vinaře, jejichž vína se těší velké oblibě. Abychom vám mohli dopřát tato vína nejen na akcích, ale i po celý rok, otevřeli jsme v roce 2015 vinotéku pod názvem Naše Vinotéka společnosti Full Party Servis, ve které naleznete pečlivě vybraná jedinečná sudová i lahvová vína.

Vinotéka mezi Pardubicemi a Hradcem Králové

Ať už vyjedete z Hradce Králové, Holic nebo Pardubic, budete to mít do Naší Vinotéky kousek, leží totiž v obci Chvojenec. Naše Vinotéka se nachází na hlavním tahu na Brno, přímo u silnice R35.

Zákazníci u nás pohodlně zaparkují. Ke každému nákupu nabízíme skvělou Frolíkovou kávu ZDARMA. Platba platební kartou je samozřejmostí. Přijďte a ochutnejte výtečná vína z moravských vinic.

Otevírací doba

PO, ČT, PÁ: 10:00-18:00
ÚT, ST: 10:00-16:00

Nabízíme vína z vinařství

Zlomek & Vávra

Rodinné vinařství, které klade důraz na poctivou ruční výrobu, kvalitu a tradiční postupy. Jejich přívlastková vína mají typický odrůdový charakter.

Vajbar Kobylí

Prestižní a moderní vinařství, které navázalo na zkušenosti svých předků. Každoročně zde vznikají lahodná a ušlechtilá vína, která získávají mnoho prestižních ocenění.

Rodinné vinařství Spěvák

Ve Velkých Bílovicích sídlí rodinné Vinařství Spěvák, který vyrábí jak oblíbené druhy vín, tak novošlechtěnce. Nabízí skvělá a cenově dostupná vína.

Stáčená sudová moravská vína

Samozřejmostí je i široká nabídka moravských sudových vín. Ceny se pohybují od 69 Kč za 1 litr.

Vína, degustace i skvělé dárky

Vína z Naší Vinotéky jsou skvělým dárkem, a to nejen pro vaše blízké, ale také pro pracovní partnery či zaměstnance v podobě firemního vína v dárkovém balení na míru. Pravidelně pořádáme také řízené degustace s rautem.

Máte nějaké otázky nebo chcete objednat víno? Neváhejte nás kontaktovat!

Půjčovna
Nejžádanější produkty
Párty stan 10x5m 7900 Kč / den
Party stan 6x3m 2600 Kč / den
POTŘEBUJETE PORADIT?
help
777 730 718