Firemní a tichá vína

firemní vína

Chcete poděkovat zaměstnancům, zákazníkům či firemním parterům za příjemnou spolupráci? Tiché víno je skvělou volbou – je nejen krásným dárkem, který nese logo vaší firmy, ale navíc vám může ušetřit peníze.

Co je tiché víno?

Tiché víno je označení pro všechny druhy nešumivých vín. Termín se používá nejen u kategorií vín, ale především v souvislosti s výdaji firmy – u tichého vína vzniká nárok na odpočet DPH a zároveň spadá mezi daňově uznatelné náklady.

Z darovaného vína není povinnost odvést daň, což zmiňuje Zákon č. 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty, § 13 odst. 10 písm. c. Zákon č. 586/1992 Sb o daních z příjmů sice vymezuje daňovou neuznatelnost darů, ale existuje zde výjimka pro předměty v hodnotě do 500 Kč, která jsou označená logem firmy, kam tichá vína spadají.

Firemní dárky bez starostí

V Naší Vinotéce vám na objednání připravíme i tématické dárkové balíčky nebo zajistíme potisk etiket a jejich umístění na vybrané druhy vína, a to přesně podle vaší představy. Potisk etikety na míru zajišťujeme již od 10 kusů, popř. podle dohody. Stačí, když nás kontaktujete a sdělíte nám Vaši představu, o vše ostatní se postaráme.

Nezapomeňte, na kvalitě záleží

Láhev vína sice vypadá jako dárek krásně, ale nezapomeňte, že pěkná etiketa nedělá vše a důležitá je také kvalita samotného vína. Kvalitním a vhodně zvoleným dárkem dáváte druhému najevo, že si ho vážíte, avšak z levného supermarketového vína „wau“ dárek neuděláte. Proto u nás naleznete pouze kvalitní vína od opravdových vinařských mistrů!

Chcete objednat firemní vína? Neváhejte nás kontaktovat!

Půjčovna
Nejžádanější produkty
Párty stan 10x5m 7900 Kč / den
Party stan 6x3m 2600 Kč / den
POTŘEBUJETE PORADIT?
help
777 730 718